10 Nisan 2013

Sürat Kargo Yüksek Ücretlendirme!

Sürat kargo ile 09-04-2013 tarihinde AE 93*** nolu fatura ile tarafıma gönderilen kargodan fahiş fiyat alınmıştır. Aynı ebat,aynı koli içerisinde bu ürünler İzmir den başka bir kargo ile Gebze teslim 25 TL alınmasına rağmen, Kadıköy-Gebze arasında bu rakam 47 TL olarak tahsil edildi.Ayrıca gönderici firmanın kargo şirketi ile anlaşması olmasına rağmen firmaya da indirimli gönderileceği söylenerek yanlış söylenmiştir.

Selçuk 162 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk12 Nisan 2013

    Evet Aradılar,çok tatmin edici bilgiler verdiler,gönderici firmanın sözleşmesi bitmiş fakat onların bile haberi yok,o kadar ciddi çalışıyorlar ki firmaya sözleşmen bitti diye bilgi verme gereği bile duymamışlar,ki buna inanmadım.Ayrıca tekrar soruyorum aynı ebat ve ağırlıkta bir koli İzmir den Gebze ye 25 TL ye gelirken neden Kadıköy den Gebze ye 47 TL ye geliyor.Koli İçin Yapılan Bu VIP içeriği nedir,sahilden dolaştırıp Turistik yerler filan mı gezdirildi.

  • Sürat Kargo Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sayın yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön