11 Mart 2016 #5068315

Sürat Kargo Yüksek Fiyat Sorunları

Ankara Yıldız Sanayi sitesinden parça gönderildi. Kurye gidip firmadan parçayı almış. Fotoğrafta da görüldüğü üzere tek parça olan daha önce 20 TL'ye gelen malzemeden 52 TL para aldılar. 100 TL yapmayan parçadan 52 TL para aldılar. Ankara da kurye plastik parçayı kutudan ayırmış ona da kargo etiketi basmış. Firmaya bildirdim onlarda çok şaşırdı.

Himmet 27 Okunma

Cevaplar

  • Himmet18 Mart 2016

    Kaç gün geçti dönüş bile yok. İşin ilginç tarafı kargomu aldığım gün 200 TL vermiştim para üstü olarak 48 TL vemişler. Ertesi gün Uşak şube sorumlusu Ali Osman Kara'ya şikayetimi bildirdim. Kamera kayıtlarına bakacaklarını durumu düzelteceklerini o günkü kasalarından 100 TL fazla vermediklerini söyledi. Ben 2 sefer daha aradım en son 4-5 gün sonra aradığımda kameradan kaç para verdiğimin anlaşılmadığını söyledi ve işi kapattı. Bu kadar talihsiz durumlarla karşılaştım Sürat kargoda. Üzülerek bildiriyorum... .

  • Sürat Kargo Temsilcisi15 Mart 2016

    Sayın HIMMET Ü , Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da muste[email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön