03 Ağustos
#12377500

Sürat Kargo Yenikapı Şubesi Sorumsuz

Hepsiburada'dan aldığım ürünler 1 Ağustos perşembe teslim edilecek görünüyordu. Akşam 7 ye kadar bekledim, cuma günü hastane işlerim vardı. Bunu söylemek için defalarca aradım Yenikapı'yı, telefona bakan yok. Sonra 17:30 gibi Sürat çağrı hattını aradım. Hala gelmediklerini, yarın işim olduğunu, yarın gelip beni bulmazlarsa bu sefer bir daha dağıtıma çıkmayacaklarını söyledim. Operatör bana bugün gelirler kesin, 18:30 a kadar dağıtım devam ediyor dedi. Tabii ki gelmediler. Cuma sabah yine aradım Yenikapı'yı, benim kargomu getirmeyin demek için, yine açan yok. 13:40 a kadar da evdeydim, o saate kadar teslim yapılsaydı alabilirdim. Ben çıktıktan sonra gelmişler. Kuryeye de söyledim dün dağıtıma çıkıp da gelmediklerini, kurye de 'bugün de biz geldik siz adreste yoksunuz' dedi. Ben de defalarca telefon ettiğimi kimsenin açmadığını söyleyince 'orasını da ben bilemem' diyerek beni tersledi.


Şimdi iade süreci başlatmışlar.


Yıllar önce acil gerekli bir kargom günlerce gelmemişti, onlarca kez aramıştım, o zaman da açan olmamıştı. Yıllar geçmiş bir gram ilerleme yok. Müşteriyi insan yerine koyup iletişime geçmiyorlar. Anlaşılan o ki Sürat Kargo şubelerini denetlemiyor.


Çağrı merkezi talep oluşturmuştu zaten, buraya da yazıyorum. Kocamustafapaşa merkezine işlek caddelerden birine şube açın. Benim bulunduğum yerden Yenikapı şubesine gitmem yaklaşık 30-40 dakika. Ayrıca belli ki bu kadar geniş bir alana tek şube yeterli gelmiyor.

Gülşah Gülşah 1.220 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi03 Ağustos

    Sayın Gülşah M, Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Ziyaretçi Yorumları