26 Ekim 2016 #6790057

Sürat Kargo Yanlış Şube ve Geç Teslimat Sorunu

Kargomuz saat 17.21'de yakacık İstanbul şubeden sisteme girilmiş ve ertesi gün öğlene kadar teslim edilecek sözüyle teyidinden sonra Sürat Kargo'ya verilmiştir. Yani Yakacık'tan - Modoko Ümraniye İstanbul gidecekti. Ve kargo yanlış şubeye yönlendirilmiş ben bugün teslim olacak sanırken hala kargom raflarda beklemekteymiş. Çok büyük işler yapıyor olabilirsiniz ama kargom yanlış şubeye gidiyor tüm günümü bununla geçirdim ticaret yapıyorum ve sadece hassasiyet bekledim birazcık çok önemli evrakım teslim edilemedi ve işlerim aksadı şubeniz ve dolaylı olarak tüm çağrı merkezleriniz ile görüştüm hiçbir sonuç alamadım. Ne müşteri hizmetleri hizmet verebiliyor ne de şubede çalışanlar yardımcı olabiliyor yanlış şubeye gönderilen evrakımı doğru şubeye bile bir günde götürebileceklerini söylüyorlar ve sadece aralarındaki 2 km var.

Kadir 278 Okunma

Cevaplar

  • Kadir27 Ekim 2016

    Şikayetten sonra dönüş 1 gün sonrasında yapıldı ama sonuç tabi ki hüsran karşımdaki kişi bidahakine telafi ederiz gibi geçiştirmelerle pek sonuca varmayan ifadeler kullandı. Sürat kargoyu kullanmanızı tavsiye etmem! Bugünkü görüşmemiz bağlayıcı olabilir ancak bu konuşmalar olay sıcakken benim acelem varken yapılmalıydı. Süratle Özenle gibi ifadeler kullanılıyorsa gerçekten hakkını vermeniz gerekirdi.

  • Sürat Kargo Temsilcisi26 Ekim 2016

    Sayın Kadir K., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön