Sürat Kargo Verilen Siparişlerin Halfeti İlçesine Gelmemesi

Ali Ali06 Temmuz 13:54

İyi günler, Şanlıurfa Halfeti ilçesinde ikamet etmekteyiz. Tüm kargo kuryeleri ilçeye gelirken Sürat Kargo ilçeye kargo çok olsa dahi gelmemektedir. Gaziantep Nizip ilçesine geliyor. Gelip alınmazsa ürün tekrar geri dönüyor. O yüzden tüm nüfus özellikle memur kesim olarak bu durumdan mağdur olmaktayız. Bir de birçok yerle anlaşmanız var ki, hangi ürünü versek nereden alışveriş yapsak hep Sürat Kargo olduğu için ya sipariş vermekten vazgeçiyoruz. Ya da uğraşmak zorunda kalıyoruz. Yazarak bir gelişme olmayacağını şikayet edip bir düzelme olmayacağını herkes düşünmekte. Olacaksa arkadaşlara iletiyim, (mesela; en az 50 geri bildirim...) eğer değişecekse yazalım, gelin araştırma yapın. Olmayacak sa düzelmeyecekse bundan sonra hiç uğraşmayalım.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 06 Temmuz 14:15

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

profile-icon Ali 06 Temmuz 13:49

Bir de ekleme yapmak istiyorum, Sürat Kargo Nizip şube, hiçbir aramaya cevap vermiyor. Birkaç defa önceki kargolarımızda (verdiğimiz sipariş numaralarını verebiliriz) aradık ancak; ne zaman arasak telefonu açan olmuyor. Bilgilerinize.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler