Sürat Kargo Verilen Adresten Başka Adres Yazılmış

Tuğba Tuğba24 Eylül 16:10

Dün bir satıcıdan sipariş verdim öğleden sonra satışı ürünümü kargoya vermiş üzerine de benim verdiğim adres bilgisini yapıştırmış lakin teslim alan Başak acente şubesi kişinin verdiği adresin dışında başka adres yazmışlar bana çok ters bir şubeye teslim oldu haliyle kargom bu sabah evet dünden bugüne geldi hızına diyecek bir şeyim yok lakin çağrı merkezine ulaştığımda da yapıcı hiçbir cevap alamadım. 

Kargomu da mecbur kendim teslim aldım. Yani sonuç yok mağdur olan benim ama saçmalık diz boyu kafalarına göre adres yazmak nedir. Bu tamamen kargoyu dağıtıma çıkartmamak adına yapılmış bir oyun bir daha bu kargoyu kullanmayacağım. Yazan adres akşemseddin mah. Teslim olan şube Alibeyköy ben ise rami kuru gıda sitesi diye başlayan adres verdim koli üzerinde de kendi adresim vardı.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 24 Eylül 16:23

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler