18 Mart 2017

Sürat Kargo Üstün Hizmeti!

Bu ne yazık ki Sürat Kargo ayrıcalığıyla yaptığım 3. Bir birinden fiyasko alışverişten birisi. Bana gelen mesajda "15.03.2017 tarihinde ürünümün (2124103030) merkez şubeye geldiğine ve en kısa sürede adresime teslim edileceğine" dair mesaj geldi.


Normalde diğer kargo şirketleri bu mesaj geldikten birkaç saat sonra getirir ama baş rolde Sürat olduğu için işi biraz daha süratli yapıp araya hafta sonunu da ekleyip bana en iyi hizmeti veriyor.


Bu siteye 3. şikayet bildirişim oluyor. Geri dönüşte yok sizi arayacağız diye mesaj geliyor (hep mesaj geliyor sanırım SMS'leri bol) arayan yok. Şubelerini arıyorum boş boş çalıyor. Ben satıcının Sürat ile yollayacağını bilmiyordum bilseydim cidden almazdım bir de 25 TL'ye yakın kargo parası vereceğim maalesef bu hizmete (tabi gelirse).

Ahmet 237 Okunma

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi18 Mart 2017

    Sayın Ahmet Y., Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön