Sürat Kargo ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Sürat Kargo Ürünün Yanlış Kişiye Teslimi

238
Metin
Metin 19 Mart 00:32

Sipariş verdiğim ürün Sürat Kargo tarafın dan başka bir kişiye teslim edilmiştir. Ve benim adimi kullanarak teslim alınması da ayrı bir saçmalık ürünümün başına bir şey gelirse sorumlusu surat kargodan saat 16 37 de ürünüm teslim edilmiştir ürünüm 2 parçaydı 1. Kısım teslim edilmiş gözüküyor 2. Kısım dağıtımda

Sürat Kargo Logo
Sürat Kargo20 Mart 09:16

Benzer Şikayetler

profile
-
3 gün önce

Sürat Kargo Ürünüm Elime Ulaşmadı

Sipariş verdiğim ürün teslim edildi olarak görünüyor ama yakınlarımdan kimse almamış ve teslim edilirken benimle hiçbir şekilde irtibata geçilmedi. Kargo şirketini arıyorum defalarca. Kurye ile görüşüp bana geri dönüş sağlayacaklarını söylediler ama hiçbir şekilde dönüş sağlanmadı.

profile
-
3 gün önce

Sürat Kargo Nosab Şube Telefon Ulaşılamıyor

Siparişim 2 gün dır şubede bekliyor, teslim edilmiyor. Şube telefonlarını açmıyor bile. Müşteri hizmetleri de gelmişler bulamamışlar diyor. İmkansız, 24 saat açık bir yer ve güvenlik var. Mağdur etmekten başka işe yaramıyor. Böyle sorumsuz bir şube görmedim. Yazık.

profile
25
3 gün önce

Sürat Kargo Kargomu Kaybetti Mi?

Trendyol'da verdiğim sipariş Sürat Kargo ile gönderildi. Bir hafta boyunca kargom transfer şubesinde duruyor, varış şubesine bir türlü ulaşamadı. Şubenin telefonuna da bakan olmadı. Kargo takip no 25321018280246 lütfen ya bir şekilde teslim edilsin ya da iade gönderilsin, ortada kalmasın!

profile
21
3 gün önce

Sürat Kargo Ürünüm Teslim Edildi Yazıyor Ama Ortada Yok

N11 sitesinden sipariş ettiğim ürünüm sistemde teslim edildi diyor ama hiçbir şekilde ürünüm yok. Üstelik aramalara cevap verilmiyor. Ne ilimizdeki şube ne de Sürat Kargo müşteri hizmetleri iletişim kuramıyorum. İkinci defa aynı şeyler yapılıyor.

Sürat Kargo Ürünüm Teslim Edildi Yazıyor Ama Ortada Yok
profile
91
5 gün önce

Sürat Kargo Eve Teslimat Olan Kargom Eve Getirilmiyor

Sürat Kargo işine gelen kargoyu dağıtıma çıkarıyor. Benim evime bütün kargolar geldiği halde şubeden teslim alın diye mesaj göndermişler. Kapıda ödemeli sipariş ettiğim halde gidip alamam önemli bir kargoydu. Kargomun evime getirilmesini istiyorum. Parasını ödedim, onun nasıl geri gönderecekler?

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .