Sürat Kargo ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Sürat Kargo Ürünün Teslim Alınmaması

363
Kamuran
Kamuran 15 Mart 10:37

25413393162206 takip numaralı ürünüm asur şubeye geleli 4 gün oldu, ama hâlâ teslim almadım. Her an bekliyorum dağıtıma çıkarıldı mi diye. Ama yok. Sürat Kargo tanıdığım en sorumsuz firmadır. Evi süpürmem lazım, elektrik süpürgesinin gelmesini bekliyorum. Hâlâ mesaj vesaire aranma olmadı. Nasıl bir firma ya nasıl? Yazıklar olsun.

Sürat Kargo Logo
Sürat Kargo15 Mart 11:40
Kamuran
Kamuran15 Mart 11:56

Bakin 4 gün oldu. Ürünümü hâlâ teslim almadım. Dönüşte yapmıyorsunuz. İnsanları kandırmayın

Kamuran
Kamuran16 Mart 08:54

Ya hâlâ bekliyorum niye dönüş yapılmıyor bana. Siz neden böyle yapıyorsunuz ya Ne biçim insanlarsınız

Benzer Şikayetler

profile
-
3 gün önce

Sürat Kargo Dağıtıcı Eleman Sıkıntılı

Sürat Kargo dağıtıcı eleman kargolarımı getirmiyor bu kaçıncı şikayetim bilmiyorum telefonla da bildirdim daha önce bir tek bu kargo şirketi bu şekilde yapıyor. Ya şubeden alın diyor ya da aşağıda kapıcıya atıp gidiyor. Bir değil iki değil evde olmama rağmen teslimat yapmıyor.

profile
41
4 gün önce

Sürat Kargo Kargo Ürün Teslimatı

Menemen Sürat Kargo ürün teslimatı evde olmama rağmen 5 gün boyunca dağıtıma çıkarıldı SMS gönderip teslim etmedi ve iade süreci başlattı. Telefon ile arıyorum telefonları açmıyor lar. Arabaları evin önüne kadar gelmesine rağmen ürünü teslim etmeden gittiler.

Sürat Kargo Kargo Ürün Teslimatı
  • profile
1 Destekçi
profile
25
4 gün önce

Sürat Kargo Topallıyor Teslimde Zorluk Yaşatıyor

Sürat Kargo'nun adı ürat kendisi kaplumbağa şimdiye kadar hiçbir kargo da yaşamadıklarını yaşadım. Sorun kargo şirketi az adam çalıştırmak için tek kişiye günde 150 kargo dağıtması için görev veriyor. Adam ne yapsın. Tabii ki de teslimde sorun yaşıyor. Eyyyy Sürat Kargo yöneticileri yazık size yazık...

profile
76
4 gün önce

Sürat Kargo ve Dağıtıcı Kuryelerin Sorumsuzluğu

Telefonlara bakmıyorlar. Kaç defa mağdur edildim. Gelen kargoları karıştırıyorlar sisteme teslim edilmeyen kargoyu teslim edildi. Gösterip iptal etmediler. Diğer kargoyu da daha sonra getirdiler. Yanlış teslim bilgisi girdikleri için üründe ellerinde olduğu için iade süresi geçti. İade edemedim. Kır...

profile
53
4 gün önce

Sürat Kargo Eve Teslimat Olan Kargom Eve Getirilmiyor

Sürat Kargo işine gelen kargoyu dağıtıma çıkarıyor. Benim evime bütün kargolar geldiği halde şubeden teslim alın diye mesaj göndermişler. Kapıda ödemeli sipariş ettiğim halde gidip alamam önemli bir kargoydu. Kargomun evime getirilmesini istiyorum. Parasını ödedim, onun nasıl geri gönderecekler?

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .