28 Mayıs 2013

Sürat Kargo Ürünümüz Kırık ve Ezik Geldi!

Sıfır olarak aldığım krom Fast food standımın kargo paketini açtığımda ezik halde buldum ki el ile düzeltilmesi neredeyse imkansız bir malzeme. Bir yerden düşmezse imkanı yok o şekli almazdı. Artı diğer bir kutuda (üzerinde defalarca kırılır uyarısı yapıştırılmış olmasına rağmen) Hamburger makinemin bütün camları kırık halde elime ulaştı inanılmaz bir hayal kırıklığı yaşadık iş yerimizi kuralım derken bu şirketin bize yaşattığı sıkıntı inanılmaz kötü bir tecrübe oldu.


Kargolarımızın ulaşacağı yer 1 saatlik mesafede olan ilçede bir otelde olduğu için ücretlerini merkezdeki şubeden verdik ve akşam paketlerimizi açtığımızda o halde gördüğümüzde şok olduk.

Şevket 66 Okunma

Cevaplar

  • Şevket09 Ekim 2013

    hiç bir çözüm sunulmadı, sorunu dinlediler ve telefonu kapattılar olan bu bilgilerinize..

  • Şevket06 Haziran 2013

    Sürat kargo şikayetlerime rağmen ezik ve kırık dökük gelen 2 ürünüm için hiç ama hiç bir şey yapmadı şaka gibi arayıp ilgileneceğiz diyor telefondaki şahıs ama 2 haftadır ses seda yok fotoğraflarda göreceğiniz gibi artık nasıl fırlatıp atmışlarsa sıfır mallarımı bir müşteri olarak yanımıza bile gelmeyen yetkilileri şiddetle şikayet ediyorum ve her boş anımda buna devam edeceğimi bildiriyorum. O kadar köklü firma varken sürat kargoyu tercih etmeniz bence akıllıca bir davranış değildir..

  • Sürat Kargo Temsilcisi28 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön