Sürat Kargo  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Gülnur'un şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
1 Destekçi

Sürat Kargo Ürünümün Kaybedilmesi, Akıbeti!

550görüntüleme
Gülnur
Gülnur 20 Kasım 2020 17:18
ÇözüldüÇözüldü
Gülnur'un Teşekkür Mesajı
“Şikayet geç de olsa çözüldü, şubenin telefonu açmamasını incelemenizi rica ederim çünkü açsalardı belki de bu raddeye gelmezdi. Sorunumu çözüme ulaştırdığınız için de teşekkür ediyorum.”

Trendyol'dan yaptığım alışverişin takibini mobil sistemden yaptığımda ürün teslim edildi ibaresi ile karşılaştım. Ancak ürün bana teslim edilmedi. Trendyol'u aradığımda toplu teslimat şeklinde bilgi girildiğini söylediler. Ankara- Keklikpınarı Sürat Kargo (ilgili şube) şubesini aradığımda asla dönüş alamıyorum. En son çare çağrı merkezini aradım görüştüm. Çağrı Merkezi yetkilisine şubeyle görüşmelerini ya da beni görüştürmelerini söylediğimde ise yapamayacaklarını dile getirdiler. Ürün ortada yok, iade edip paramı geri almak istesem bile gerçekleştiremiyorum. Bu nasıl mağdur edilmektir! Bir tane muhatap bile bulamıyorum.

Sürat Kargo Logo
Sürat Kargo20 Kasım 2020 17:20

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Gülnur
Gülnur23 Kasım 2020 19:25

Şikayet geç de olsa çözüldü, şubenin telefonu açmamasını incelemenizi rica ederim çünkü açsalardı belki de bu raddeye gelmezdi. Sorunumu çözüme ulaştırdığınız için de teşekkür ediyorum.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler