28 Ocak 2014 #2262540

Sürat Kargo Ürünümü Kırık Olarak Tanımadığım Bir Kişiye Teslim Ettiler!

İstanbul Bilişim'den aldığım ankastre setin teslimatı için gün içinde şube ile görüştüm. Teslimata geldiğinde mutlaka beni aramalarını söylememe rağmen, evimin kapısı hiç çalınmadan (evde eşim vardı) apartmanımızın altındaki bir inşaat firmasının bekçisine ürünler teslim edilmiş.


Ürünler gelmedi diye 2 gün sonra aradığımda ürünün teslim edildiği söylendi. Şans eseri ürünleri aşağıdaki dükkanda bulduk ancak, camlı davlumbazın kutusundan kırık cam sesleri geliyordu.
Her kargo geldiğinde kimlik görmeden ürünü teslim etmeyen kuryeler, tamamen başka bir şahsa neden ürün teslim etmişlerdir?


Ürünü kıran Sürat Kargo görevlileri, hatalarını anladıklarında teslimatı yoldan geçen herhangi birine mi yapıyorlar?

Erkin 126 Okunma

Cevaplar

  • Erkin28 Ocak 2014

    evet kendileri az önce bilgilendirdiler beni sağolsunlar... kırık olarak x şahsına teslim edilen ürünle ilgili olarak ürünün zararını karşılayamayacaklarını bildirdiler... sürat kargo ile çalışmadan önce tekrar düşününüz... tüm hukuki süreci başlatıyorum. onlar düşünsün artık.

  • Sürat Kargo Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön