Sürat Kargo Ürünüm Hala Gelmedi

Efe Efe4 hafta önce

Cumartesi günü kargoya verilen ürünüm pazar günü kurye dağıtımında gözüküyordu 3 gün oldu hala kurye dağıtımında ama hala gelmedi kargom Ankara Etimesgut mikro şubeyi aradığımda açmıyorlar ya da meşgul atıyorlar Sürat Kargo her seferinde bunu yapıyor ve artık sorunumun çözülmesini istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Efe 4 hafta önce

Arkadaşlar bugün aradılar zile basmışlar güya ben açmamışım kapıyı :d bahaneye bak bu aptal kargo şirketinden uzak durun ürünün kargocusu Sürat Kargo ise direk o ürünü iptal edin Sürat Kargo olmadığına dikkat edin.

profile-icon Efe 4 hafta önce

Ürünüm eğer bu günde gelmez ise şikayette bulunacağım böyle tembel bir iş yeri ne diye var kardeşim 4 gündür kurye dağıtımda gözüküyor arıyoruz açmıyorlar bugün kargomun gelmesini istiyorum artık!

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 4 hafta önce

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler