sta-4-hoverİyi Çözüm

Sürat Kargo Ürünüm Elime Ulaşmadı Ama Teslim Edildi Gözüküyor!

Demet Demet21 Ekim 14:02

Trendyol sitesinden sipariş etmiş olduğum ürün, yeri adresime teslim edildi gözüküyor. Kamera kayıtlarına bile baktım herhangi bir kargo gelmemiş. Toplu teslim diye de isim verilmiş. Nasıl iş yapıyorsunuz siz! Kargo mağduru olmaktan bıktık atık ya!

Gelişme :

26 Ekim 10:30

Genel müdürlükten aradılar sorunumu çözeceklerini söylediler. Teşekkür mesajı bile yayınladım ancak hala ürünüm bana ulaşmadı! Kandırmaya mı çalışıyorsunuz dalga mı geçiyorsunuz?!

  • - Görüntüleme
full-star full-star full-star full-star full-star
5/5

Cevaplar

profile-icon Demet 21 Ekim 18:17

Genel müdürlükten arayan Emel Hanım'a çok teşekkür ederim ilgisi ve problemimi çözüme ulaştırdığı için. :)

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 21 Ekim 14:08

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler