Sürat Kargo Ürünüm Bilgim Dışı İadeye Gitmiş

Sefa Sefa05 Haziran 17:31

N11 den almış olduğum ürünüm talihsiz bir şekilde PTT Kargo yazıyor olmasına rağmen Sürat Kargo'ya verilmiş. Fakat Sürat Kargo 4865********32 takip numaralı kargomu uzun bir süre Ankara Aktarma'da (29.05.2020) bekletmiş ve 04.06.2020 tarihinde Yeşilbayır Şubesine aktarılmıştır. Aynı tarihte bana SMS geldi ve takip numarasından takip ettiğimde dağıtıma çıktığı ibaresini gördüm. 2 gündür dağıtımda olan kargoyu şubeye sorduğumda 29.05.2020de kargomun şubeye ulaştığını ancak teslim alınmadığı için iade edildiğini söylediler. Fakat şubeye adresime gelinmediğini telefonla irtibat kurulmadığını söylediğimde göndericinin az para ödemek için SMS iptal ettiği şekilde yalan bir bilgi verildi. Elime ulaşmayan kargomun nerede olduğu belli olmayan kargomun benimle iletişime geçilerek tarafıma teslim edilmesini istiyorum.

Cevaplar

profile-icon Sefa 08 Haziran 16:58

Herhangi bir dönüş vs... Olmadı. Bu kadar kötü bir kargo firması daha görmedim. Sürat Kargo'ya bulaşmayın pişman olursunuz. Sosyal medyada kargolara nasıl davrandıkları fotoğraf ve videoları ile birlikte zaten ortada. Kazanamaz da batar giderler inşallah bizde kurtuluruz.

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 05 Haziran 17:32

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler