10 Ağustos
#12418547

Sürat Kargo Ürünü Teslim Etmiyor, İade Ediyor

20 gün önce kargoya verilen kargom Sürat Kargo Bursa mobil şube tarafından ısrarla teslim edilmiyor. 2 hafta boyunca çıkarıldı teslim edilemedi, iade edildi olarak kafalarına göre oynama yapıyorlar.


Telefonlarını açmıyorlar, hiçbir şekilde muhatap yok. Genel Müdürlüğü aradığımda şubenin evde bulamadık demesine itibar edip hiçbir yardımda bulunmuyor. Evde olmama rağmen teslim edilmiyor. Kargom 20 gündür orada burda atılıp duruyor. Firmaya geri bile gönderilmemiş.

Fatma Fatma 506 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi10 Ağustos

    Sayın Fatma E, Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Ziyaretçi Yorumları