Sürat Kargo ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Sürat Kargo Ürünü Teslim Etmiyor

251
Merve
Merve 30 Mart 10:23

5 gün önce teslim edilmesi gereken ürün, ben evde olmadığım gerekçesiyle şubeye geri gönderildi. Evime gelmiyorsunuz, zile basmıyorsunuz, aramıyorsunuz; bir de yalan söylüyorsunuz, "ulaşamadı şube" diye. Telefonları açmayan şube, müşteri hizmetleri hiçbir çözüm üretmiyor. Bir de siz gidin alın diyorlar, bebeklerim var, nasıl gideceğim? Hem gitmek zorunda mıyım, kapıda teslim edilmiyor mu? Firmaya da büyük bir saygısızlık yaptığınızı gerçekten insanların orada çalışarak geçimlerini sağladığını unutmamak gerek. 5 gündür hiçbir şekilde ulaşmıyorsunuz bana, ben görüşsem de çözüm yok. Yazık.

Sürat Kargo Logo
Sürat Kargo30 Mart 10:27

Benzer Şikayetler

profile
344
23 Aralık 2022

Sürat Kargo Kargo Teslim Edilmemesi

Biri Hepsiburada biri dolap olmak üzere 2 ürünüm teslim edildi SMS'i gönderilmesine rağmen teslim edilmedi. SMS atılır atılmaz kapıyı açtım. Başkasının almış olma ihtimali sıfır. Bir an önce kargomun teslim edilmesini bekliyorum! Müşteri hizmetleri sadece talep oluşturuyor aksiyon bekliyorum.

profile
826
15 Aralık 2022

Sürat Kargo 10 Gündür Kargomu Getirmedi!

Alanya/mahmutlar şubesi ve tüm çalışanlarından şikayetçiyim! Geçen hafta salı günü verilen kargom bugün perşembe hala teslim edilmedi. Bulunduğum şehir Gazipaşa Alanya şubesine 45 km uzaklıkta nedense burada bir tek Sürat Kargo'nun şubesi yok! Salı ve perşembe günleri buraya geliyorlarmış zaten geld...

profile
578
27 Temmuz 2022
profile
Tolga'nın Teşekkür Mesajı

“Şikayetim sonrası Sürat Kargo Merkezi tarafından arandım ve sorunumu en kısa sürede çözdüler, sorumlu ve duyarlı yaklaşım için teşekkür ediyorum”

Kuşadası Sürat Kargo Şubesi Sorunu

Sürat Kargo Kuşadası sorunu 20.07.2022 tarihinde Sakarya'dan kargoya verilen siparişim 22 07.2022 10.23'de tarihinde varış yeri olan Kuşadası şubesine...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .