sta-4-hoverİyi Çözüm

Sürat Kargo Ürünü Dağıtıma Çıkarmadan İade Etme

Fatma Fatma23 Kasım 2020 13:43

16 kasımda kargo şirketi tarafında teslim alınan ürün 17 kasımda kuryeye teslim edildi dağıtımda diye görünüyor. Ve bugün iade olarak görünüyor hiçbir şekilde adrese gelme telefon etme vs olmamıştır. Hayatımda gördüğüm en gereksiz kargo şirketidir. Keşke kapansa da kurtulsak. Bıktım sizden. Sabahtır gem Genel Müdürlüğü hem çalı Sürat Kargo şubesini arıyorum maalesef tenezzül edip cevap veren olmadı.

Gelişme :

23 Kasım 2020 13:42

Bu da delilidir.

np_image1 Ekli Görsel Var
  • - Görüntüleme
full-star full-star full-star full-star full-star
5/5

Cevaplar

profile-icon Fatma 23 Kasım 2020 17:41

Umarım en kısa zamanda çözüme kavuşur. Ama maalesef güvenmiyorum kargo şirketinize. Her defasında mağdur oluyorum. Tam yaşattığınız mağduriyeti unutacak oluyorum yenisini yaşatıyorsunuz. Keşke online alışverişlerde kargo seçme şansımız olsa.

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 23 Kasım 2020 13:46

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler