14 Ocak
#13448066

Sürat Kargo Ürünlerimiz Teslim Edilmiyor

Sürat Kargo Ortaköy şubesi ile geçtiğimiz Aralık ayında yaşadığımız problemin aynısını şu anda tekrar yaşıyoruz. Geçtiğimiz ay kargomuzu alıcının da aynı şehirde olmasına rağmen 11 günde teslim etmişlerdi. Şimdi yine aynı alıcıya gönderdiğimiz 13599180502323 takip no.lu gönderimizi aradan 5 gün geçmesine rağmen ısrarla teslim etmiyorlar.


Müşteri hizmetlerine sürekli iletiyoruz fakat şubeler üzerinde hiçbir etkileri yok. Sizi boş boş dinleyip kayıt açtıklarını söylüyorlar. Bir kargo firmasının ve şubelerinin bu kadar sorumsuz bir tutum içinde yönetilmesine anlam vermek mümkün değil.

Emre Emre 332 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi14 Ocak

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler