05 Temmuz 2014

Sürat Kargo Ürünleri Kırıyor Tutanak Tutmuyor Ve Geç Teslim Ediyor!

Satıcı bir mağaza olarak Sürat Kargo ile gönderdiğimiz ürünler ya kırılıyor ya geç gidiyor. Kırılan ürünlere hasar tespit tutanağı tutmuyor, geç teslim ettiği ürünleri de müşteri kargo şirketine kızıp bize geri gönderiyor hem satışımızdan oluyoruz hemde boşuna 2 kez kargo ödüyoruz.


Kendi sorumsuzluğunuzun cezasını biz çekiyoruz. Kahramamaraş'a kırık giden ürüne hasar tespit tutanağı tutmadılar, Diyarbakır gönderilen ürün keyfi olarak şubede 3 yada 5 gün bekletildi müşteride ürünü iade etti.


Birde firmamıza hasarlı gelen 5 ürün var birisine tutanak tutturabildik onunda parasını alamadık daha 3 aydan fazla bir zaman geçti. Her gönderimiz sağlam gitsin diye dua ediyoruz artık.

Hasan 2.614 Okunma

Cevaplar

 • Hasan26 Haziran 2015

  Firmanız aracılığı ile 1000 adetten fazla ürün gönderimi sağlamış bir firmayız. Toplamda 6 adet hasarlı 1 adet kayıp ürünümüz var. Bu ürünlerin bedellerini 1 senedir firmanızdan alamıyoruz. Nasıl bir firmasınız ya siz. Şaka gibisiniz yani. Bu kadar umursamaz bir firma daha görmedim ben. Hasarlı ürün bedellerinin ödenmesini istiyoruz acil olarak. Tüketici hakem heyetine ve çalıştığımız hukuk bürosu aracılığı ile de gerekli mahkemelere dava açacağız. Ayrıca bir adette 3 gün önce gönderdiğimiz halıyı nasıl becermişlerse çalışanlarınız delmiş. Ürün bize geliyor bu ürünün bedelinin hemen ödenmesini istiyorum. Taşırken içine ettiğiniz ürünlerin bedellerini almak için senelerce sizi mi bekleyeceğiz?

 • Hasan03 Ekim 2014

  6 ay oldu hala hasarlı ürün bedelini ödeyecekler. Bu ne sorumsuz, işini beceremeyen salla parti iş yapan bir şirket.

 • Hasan18 Temmuz 2014

  Telefonla aradılar müsayit olmadığım için daha sonra arayın dedim. Ne arayan var ne soran. Akabinde ben aradım ama kimseye de ulaşamadım. Sözde sorunu çözdüler.

 • Sürat Kargo Temsilcisi05 Temmuz 2014

  Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön