Sürat Kargo Ürünleri Kaybetti!

Ugur Ugur05 Aralık 2019 12:08

Hepsiburada'dan aldığım ve Sürat Kargo ile İstanbul'dan Muğla'ya gelecek ürünler 27 Kasım'dan beri Sürat Kargo Samandıra dağıtım merkezinde ve ihbar inişi yok ibaresi ile bekliyor. Müşteri temsilcileri ürünlerde barkod yok cevabını veriyor. Barkod yok ise ürünleri gönderici şubeye iletin diyoruz. Bekleyin çözülecek cevabını veriyorlar. Gönderici şubeye ulaşamıyoruz. Zaten Sürat Kargo'nun müşteri temsilcilerine bağlanmak ve sorunu çözmek imkansız. Ürünlerin akıbeti belirsiz. Ucu açık cevaplarla geçiştiriyorlar. Net bilgi talep ediyoruz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ugur 05 Aralık 2019 13:23

Sürat Kargo, tüm şikayetlere aynı cevap metnini yapıştırarak sorulara cevap vermiş olamazsınız. Bu şikayetlere cevap verme hızınızı kargoculukta da göstermenizi isteriz. Ayrıca kendi internet sitenizde de sorulara cevap vermiyorsunuz. Şikaayetvar.com aracılığı ile başarısızlığınızı örtbas edemezsiniz. Yazdıklarımın okunduğğuna dair bir cevap alabilecek miyim? Gönderim nerede ne zaman gelecek?

profile-icon Ugur 05 Aralık 2019 13:06

İyi Çalışmalar. "www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak" bu işlemi 3 kere 3 gündür yaptım. Lütfen kopyala yapıştır cevaplar vermeyiniz. İrtiibata geççilmedi, ve vaat dışında cevap verilmedi. "Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz." Ben bu müşteriniz de değilim. Ürünlerin nerede olduğu ve ne zaman geleceği bilgisini istiyorum. #Süratlideğilsiniz karadelik siniz.

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 05 Aralık 2019 12:59

Değerli Müşterimiz, Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler