Sürat Kargo Ürünleri Dağıtıma Çıkaramıyor

Mehmet Mehmet3 gün önce

25.03.2020 tarihinde teslimatı planlanan kargo, 25.03.2020 saat 10:14'te araçtan indirilerek Gölcük Şubenize yani alıcı şubeye teslim edilmiş olmasına rağmen 26.03.2020 16:17 yani bu saate kadar hala dağıtıma çıkarılmadı. Kargo Kütahya/Simav'dan Gölcük'e 1 günden kısa sürede geliyor ama evime 15 dakika uzaklıktaki şubenizden evime gelemiyor 2 gündür. Canlı destek hattından yazdım sorunumu bildirdim iki defa. Bölge müdürlüğüne kayıt oluşturulduğunu söylediler hala bir icraat yok.''Teslim Edilemedi" statüsünde gözüküyor kargo, madem öyle neden beni aramıyorlar diyorum, kargocunun sizi arama gibi bir zorunluluğu yok diyorlar.

Ben de zaten aramak zorundasınız demiyorum ancak kargoyu teslim edilemedi olarak gösteriyorsanız orada yazan cep telefonu numaramı arayarak bilgi verebilirsiniz. Adresi bulamadıysanız arayıp sorabilirsiniz. Gölcük Şubenize ait olan 0(262) 412 66 01 telefon numarasını arıyorum sabahtan beri açan yok. Kısacası yukarıda bahsettiğim yolları denedim ancak bir çözüme kavuşmadı konu. Kargomu getirmeniz için başka neler yapmam gerekiyor bilmiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Mehmet 2 gün önce

Hala tarafıma herhangi bir geri dönüş yapılmadı veya kargo teslimatı ile ilgili gelişme sağlanmadı.

profile-icon Mehmet 3 gün önce

Kargo takip numarası 67175252176149 Firmanıza güven duymam için önce kargomu zamanında ve hasarsız olarak teslim etmeniz gerekir.

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 3 gün önce

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler