Sürat Kargo Ürün Teslim Edilememesi

Serap Serap4 hafta önce

1762*****52040 takip numaralı kargom 18.05.2020 tarihinden beri Maltepe aktarmada gözüküyor. Arıyorum müşteri hizmetlerini ulaşamıyorum da. Madem teslim edemeyeceksiniz lütfen iade edin de başka yerden alalım. Ürünü alalı bir ay oldu hala ulaşmadı bana.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Serap 2 hafta önce

Verilen adrese mail atıp müşteri hizmetlerini aramama rağmen kimse ilgilenmedi hala elime ulaşmadı ürün. 18.05.2020 tarihinden beri Maltepe aktarmada gözüküyor. BİMER'e CİMER'e her yere şikayet edeceğim siz de edin.

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 4 hafta önce

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler