02 Kasım 2016 #6838197

Sürat Kargo Ürün Hala Ulaşmadı

Sürat Kargo olarak sizlere helal olsun ürünü teslim etme konusunda gerçekten hiç acele etmiyorsunuz 27.10.2016 tarihinde internet üzerinden aldığım ve gönderi kodu b35bafcd9912 olan ürünüm hala elime ulaşmadı. Müşteri hizmetlerini 5-6 defa arama rağmen tarafına dönülüp bilgi verilmedi. Ürünümün bulunduğu şubeyi 2 gündür belki 200 defa aradım maalesef hiç kimseye ulaşamadım adamlar telefonu bile açmaya zahmet etmiyorlar. Malum ürünü internetten aldığım için sistem otomatik olarak ödemeyi gerçekleştirecek yani ürünü onaylamam için bana verilen süre,bugün saat 18:00'de doluyor ve ürün hala yok. Sizlere yazıklar olsun diyorum ve etrafımda ne kadar tanıdığım tanımadığım kişi varsa sizin gibi bir firma ile çalışmamalarını ve kargo göndermeleri konusunda uyarıda bulunacağım.

Bekir 196 Okunma

Cevaplar

  • Bekir02 Kasım 2016

    İnternet sayfanızda bulunan iletişim formunu doldurup göndermek istedim belki elli yüz defa denedim ama her seferinde Captcha yanlış girildi diyor. Yanlış falan girilen bir şey yok doğru olarak yazıyorum fakat sistem göndermeme izin vermiyor.

  • Sürat Kargo Temsilcisi02 Kasım 2016

    Sayın Bekir D., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön