sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Sürat Kargo, Ürün Getirmeme, Telefonları Açmama, Yanlış Bilgi Verme

Ezgi Ezgi27 Kasım 2020 15:16

23.11.2020 tarihinde 10459121149127 takip numaralı dağıtıma çıkmıştır bilgi mesajı gönderilen kargom 4 gün geçmesine rağmen tarafıma ulaştırılmadı. Torbalı Sürat Kargo şubesini gün içerisinde 20 defa aramama rağmen telefonları açmıyorlar. İletişim merkezini aradığımda müşteri temsilcisi kargonuz birkaç kez dağıtıma çıkmış geri dönmüştür, şu an tekrar dağıtımda gün içinde tarafınıza gönderilecektir diyor. 

2.kez aradığımda müşteri temsilcisi ile görüştüğümde defalarca kargonuz dağıtıma çıkmış ulaştırılamamıştır diyor şubeden teslim almazsanız iade edilecektir diyor. İlk konuşma ve ikinci konuşma arası 10 dakika. Kargonun dağıtıma çıktığı tarihten bu Yana adresimdeyim, bulunmama ihtimalim yok. Hiçbir bilgilendirme mesajı yok bana gelin adresten alın diyorlar ben sizin yapamadığınız i kendi işimi yarım bırakıp ve zamanımdan vererek yapmak zorunda mıyım? Müşteri temsilcine çözüm önerin benim için önemli bir kargo diyorum şubeden alın diyor adrese teslim istedim kargoyu demek ki şubeden alamıyorum. Ya da almak zorunda mıyım? 

Şube son aramalarında 2 aramadan birinde meşgule atıyor ve açmıyor. Böyle kötü bir kargo olamaz.Kişisel tercihim asla Sürat Kargo'dan yana değildir.Bilgilendirme sıfır çözüm sıfır iletişim sıfır. 

full-star empty-star empty-star empty-star empty-star
1/5

Cevaplar

profile-icon Ezgi 27 Kasım 2020 17:26

Keşke burada yer alan yüzlerce şikayete aynı otomatik mesajı göndermek yerine çözüme kavuşturmayı deneseniz. Ya da şubelerinizi telefonlara cevap vermesinin işlerinin bir parçası olduğu konusunda eğitim verseniz.

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 27 Kasım 2020 15:43

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler