07 Ocak 2016

Sürat Kargo Ürün 3 Gündür Şubede, Teslim Edilmiyor!

Sürat-003b4048fae0 kodlu N11'den aldığım ürünün Sürat Kargo ile gönderildi. Ürün 4 gündür şubede ancak 4 gün boyunca kurye ürünü şubeden çıkartıyor fakat ürün adresime teslim edilmiyor. Şubeyi arıyorum neden teslim edilmiyor diye yoğunluklarından veryansın ediyor. Bu benim sorunum mu?


Madem haddin fazla işiniz varsa almayın iş kardeşim. Ürünü almak şubeye annemi gönderdim fakat ürün kuryede olduğundan teslim edilemedi, fakat kurye her zamanki gibi ürünü gene teslim etmedi. Sürat Kargo yöneticilerine buradan önerim Kocaeli Karamürsel personelinizi gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

Hatice 40 Okunma

Cevaplar

  • Hatice07 Ocak 2016

    İnanılmaz bir şekilde mağdur bırakıldım. Şubeniz artık telefonlarıma bile cevap vermiyor. Bu şekilde iş ahlakı olmaz.

  • Sürat Kargo Temsilcisi07 Ocak 2016

    Sayın Hatice P., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön