Sürat Kargo Ulaşmayan Kargodan Ekstra Para İstenmesi

Arıkan Arıkan4 hafta önce

2121********16 takip numaralı kargom 6 haziranda İstanbul'dan Çanakkale'ye gitmek üzere yola çıktı. Günlerce beklememe rağmen gelmedi. Sonrasında 2 kez gelindi ve evde yoktunuz bilgisiyle kargom geri gitmiş ve iade ücreti istenmiş. Evde yaşlı annemiz dahil 7 kişiyiz. Pandemi sebebiyle market dışında asla çıkılmadı. Zaten birkaç hafta sonra farklı bir kargom Sürat Kargo tarafından aynı adrese gelince kargocu arkadaşa durumu sordum ve kendisinin şubede çalıştığını, dağıtımda çalışan arkadasın şikayetler sebebiyle ten çıkarıldığını belirtti. Müşteri hizmetlerimize asla ulaşamadım. 578902 kayıt numaralı çözüm merkezinize attığım maile de dönüş alamadım. Kargom şu an İstanbul şubenizde ve benden ade ücreti isteniyor. Bu ücreti ödemem. Kargonun da belirteceğim adrese teslimini rica edeceğim. Telefonla benimle iletişime geçilmesini rica ederim.

Cevaplar

profile-icon Arıkan 1 hafta önce

22 TL ödedim. Şubeye gittim ve 2 ayın sonunda ayakkabımı aldım. Sürat Kargo konuyu çözmemiştir. İlgilenmemiştir. Az önce yaptığım bir alışverişte Sürat Kargo ücretsiz, MNG Kargo 7 TL idi. 7 TL ödedim ve MNG yi seçtim. Bundan böyle tövbe.

profile-icon Arıkan 3 hafta önce

Sürat Kargo'dan Hicran hanıma teşekkür ediyorum alakası için. Konu henüz çözüme kavuşmasa da kendisinin ilgisi çözüme kavuşacağı hissini verdi

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 4 hafta önce

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Arıkan 1 hafta önce  

    22 TL ödedim. Şubeye gittim ve 2 ayın sonunda ayakkabımı aldım. Sürat Kargo konuyu çözmemiştir. İlgilenmemiştir. Az önce yaptığım bir alışverişte Sürat Kargo ücretsiz, MNG Kargo 7 TL idi. 7 TL ödedim ve MNG yi seçtim. Bundan böyle tövbe.

  • profile-icon Arıkan 1 hafta önce  

    22 TL ödedim. Şubeye gittim bçve 2 ayın sonunda ayakkabımı aldım. Sürat Kargo konuyu çözmemiştir. İlgilenmemiştir. Az önce yaptığım bir alışverişte Sürat Kargo ücretsiz, MNG Kargo 7 TL idi. 7 TL ödedim ve MNG yi seçtim. Bundan böyle tövbe.

  • profile-icon Dursun 3 hafta önce  

    Standart eve gelmemelerine rağmen geldik yoktunuz yalanı kameralardan dedikleri günü incelemiştim fakat ne gelen vardı ne de giden şuben aldım alırken kameralarda her gün gelmişsiniz teşekkür ederim yalnız bırakmadığınız için dedim emküm etti :)

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler