08 Eylül 2016

Sürat Kargo Ulaşım Sorunu...

Arkadaşlar 2 gündür Sürat kargo Antalya Akdeniz Sanayi şubesini 30 kezden çok aramışımdır telefon açılmıyor. Açılınca telesekretere düşüyor.
Müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalıştım 20 dk telefonda beklememe rağmen bir müşteri temsilcisi ile görüşemedim.

Dün kargo gelmedi. Bu günde eşim evde bekliyor ne zaman gelecek, gelecek mi oda meçhul. Telefona bakamayacak kadar amatörseniz yapmayın bu işi. İnsan oturup evde kargo bekler mi ? Küçük bir şey olsa ben gelip alacağım fakat koskoca bulaşık makinesi!

Tamay 34 Okunma

Cevaplar

  • Tamay'ın Teşekkür Mesajı09 Eylül 2016

    Emel hanıma teşekkür ederim.

  • Sürat Kargo Temsilcisi08 Eylül 2016

    Sayın Tamay D., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön