14 Aralık 2017
Yorum Yap
#9901376

Sürat Kargo Turkuaz Şube Çalışanları Günlerdir Paketi Getirmiyor, Telefonları Açmıyor!

İnternetten bir ürün aldım. Satıcıya Sürat Kargo'ya sakın verme burada çok sorunlu dedim ama ne yazık ki vermiş. Salı günü kargom verildi. Çarşamba günü sabahtan Sürat Kargo'yu aramaya başlamama rağmen tüm gün hiç açmadılar.


Bütün gün evde beklemek zorunda kaldım. Gittiğimde denemek için aradım. Çalışan boş oturuyordu ve açmadı. Kargomun yolda olduğunu kesin evde teslim edeceğini söylediler. 2 saat trafikte yol yaptım. Öğlen çıktım kargoya gittim dağıtımda dediler bugün saat 20.00 oldu hala yok. Tüm gün tabi ki onlarca aramama dönmediler. Yapamıyorsanız bırakın bu işi.

Ferit Ferit 502 Okunma

Cevaplar

  • Ferit'in Teşekkür Mesajı12 Ocak 2018

    Çok güzel ilgilenen emel hanıma teşekkürler. Sürat Kargo firma olarak çok güzel ilgilendi. Fakat Turkuaz şubeyi deneme amaçlı yine aradım uyarılara rağmen telefonlar yine açılmıyor. Durumun değişeceğini sanmıyorum.

  • Sürat Kargo Temsilcisi15 Aralık 2017

    Sayın Ferit Ö, Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler