Sürat Kargo  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Sürat Kargo Tunca Şubesi Kargo Teslimat Yapmıyor

380görüntüleme
Deniz
Deniz 25 Kasım 2020 12:17

23.11. 2020'de şubeye gelen kargom 2 gün boyunca sistemde kargo dağıtımda olarak gözüküyorken bir türlü gelmedi. Şubeyi defalarca aramamız rağmen telefonu açan yok zaten. Genel merkezi aradım oradan da bize kargonuz adresinize gelmiş siz kabul etmemişsiniz kargo iade olacak dendi. 

Bunun üzerine şubeye gittim sözde müşteri temsilcisi kılığında bir bayan hakarete varan bir tavırla. Bizim yapabileceğimiz bir şey yok genel müdürlük bütün kargoları dağıttırmadan iade talebi yaptırıyor. Gelip kendiniz alırsanız alın yoksa iade olacak diyor. Fazlasıyla rahatlar aldıkları parayı hak etmiyorlar. Yazıklar olsun.

Sürat Kargo Logo
Sürat Kargo25 Kasım 2020 12:19

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .

Benzer Şikayetler