Sürat Kargo Trendyol İade Siparişlerinin Alınmaması

Cansu Cansu01 Aralık 2020 14:00

İlk önce Bursa Görükle Sürat Kargo'ya gittim iade alamadıklarını vs vs söylediler 2 gün sonra Fethiye FSM şubesine gittim Trendyol kotası dolduğu için alamıyorlarmış başka şubeye gidin dediler. Çalışıyorum gün içinde bütün Bursa'da şubeleri mi gezeyim iade gelip almasınlar zaten yoğunlar diye kendim götürdüm 2 kere ama nafile. Bir de orada boş boş oturuyorlar kota dolu diye. Trendyol'dan bir siparişimi 2 ürünü iptal ettim sırf Sürat Kargo'yla gelecek diye böyle yapılmaz çünkü ne getiriyorlar siparişi ne alıyorlar her türlü sıkıntılar.

Gelişme :

02 Aralık 2020 09:06

1 haftadır Sürat Kargo'nun neredeyse tüm şubelerini dolaştım Trendyol iadesi için. Cumartesi Görükle şubesine gittim sistemleri 2de kapanıyormuş iade alamıyoruz dediler hafta içi Fethiye FSM şubesine gittim iade kotaları dolmuş sabah 8-8.30 arası gelin dediler vs vs bu sabah Görükle şubesine gittim saat 9da ve iş yerinden izin aldım bunun için. Karşımda bir çalışan 2.80 yayılmış koltuğa kulağında cep telefonu 9.30da alabiliyoruz sistemim kapalı diyor dalga mı geçiyorsunuz siz ya! Elimde kargo her gün şube geziyorum! İş yerine gelip almıyorlar şubeye gidiyorsunuz ya saat tutmuyor ya kota tutmuyor gerçekten Sürat Kargo gördüğüm anda uzaklaşıyorum alışverişten.

Cevaplar

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 01 Aralık 2020 14:19

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler