08 Ekim
#12747306

Sürat Kargo Teslimi Yapmadı

03.10.2019'da Munzur Su Ankara bayisinden GittiGidiyor aracılığıyla 24 adet 0.5 litre su siparişi verdim (kargo takip numarası:22610111322616) 08.10.2019 tarihine kadar gelmeyince Sürat Kargo takip numarasından bakınca ürünümün tanımadığım ve farklı bir adrese teslim ettiğini gördüm su firmasını aradım benim problemim değil dedi Sürat Kargo'yu aradım ilgilenmediler birinci sorum kimlik kontrolü yapmadan ürünü nasıl teslim ederler, mağduriyetimin giderilmesini rica ederim.

Metin Metin 3.514 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Metin'in Teşekkür Mesajı19 Ekim

    Aras Kargo gerekli itinayı gösterdiğinden dolayı teşekkür ederim. Ayrıca sibel hanım konuyla ilgili ilgilendiği için teşekkür ederim.

  • Sürat Kargo Temsilcisi08 Ekim

    Sayın METIN T, Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Ziyaretçi Yorumları