22 Şubat 2017
#7869259

Sürat Kargo Teslimatın Yapılmadı Sorun Çözülmüyor!

Kargom evde bulunamadınız ihbarname bırakıldı diyerek bir haftadır ,Konya Vatan şubede bekletiliyor. Kendim gidip şubeden almam gerekiyormuş. Geldik dedikleri tarihte sitenin kamera kayıtlarına baktım, bir ihbarname aradım, telefonumu kontrol ettim ama ne gelen bir kargocu ne de ihbarname ortada yok. Müşteri hizmetlerini arıyorum mail atıyorum yetkililere ilettik dönüş yapacağız diyorlar. 3 gündür ne arayan var ne soran, insanlardan adrese teslim ücreti alıyorlar ama şubeden teslim alınmaya zorluyorlar.

Emre Emre 201 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Emre01 Mart 2017

    En az 5 kere müşteri hizmetlerinizi aradım. 3 adet de mail attım. Yetkililere iletip size dönüş yapacağız dediniz fakat dönüş olmadı ve adıma gelen kargo subeniz tarafından kafasına göre geri iade edilmiş. Adrese teslim ücreti alıp adrese hiç uğramayan firmanız hakkında hukuki işlem başlatacağım.

  • Sürat Kargo Temsilcisi23 Şubat 2017

    Sayın Emre Ö., Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

Ziyaretçi Yorumları