25 Mayıs
#12026196

Sürat Kargo Teslimatı Yapmaması!

Takip no. : 91254117204144 olan kargom iki haftadır şubede bekletiliyor. Arıyorum telefon açılmıyor. İstanbul'dan gönderilen siparişim geleli neredeyse 2 hafta oldu. Ankara'dan Konya'ya gönderilen hala yok. Bilgi almak istiyorum. Alamıyorum. Sanki öyle bir kargo şirketi ortada yok gibi.

Rabia Rabia 1.247 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Rabia31 Mayıs

  11 Mayıs Ankara'dan verilen sipariş Konya'ya 29 Mayıs akşam üzeri ancak gelebildi. Tabii ki ben de daha önce söylediğim gibi kabul etmedim iade ettim. Bugün de sipariş verdiğim mağaza tarafından iadem kabul edilmiş. Ücreti yatırılmış hesabıma. En azından mağaza bari işini iyi yapıyor.

 • Rabia26 Mayıs

  Hâlâ teslim edilmedi. Herhangi bir bilgilendirme de yapılmadı. Yarın da gelmezse. Ürünü getirseniz de teslim almayacağım.

 • Rabia25 Mayıs

  Ben neden ufacık bir kargoyla bu kadar uğraşmak zorunda kalıyorum. Mail falan yazamam kimse kusura bakmasın. Gerekli bilgiler sizde zaten mevcut. Gereken neyse yapın işte.

 • Sürat Kargo Temsilcisi25 Mayıs

  Sayın Rabia Y. B, Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler