Sürat Kargo Teslimatı Gerçekleştirmiyor

Yenal Yenal2 gün önce

Bir internet sitesinden şipariş verdim. Kargom ertesi gün kargolandı. Kargo takipten baktığımda kargomun bize en yakın Sürat Kargo şubesi olan İstanbul Başakşehir Tümsan şubesine vardığını ve 23.03.2020 tarihinde adresime teslim edileceğini yazıyordu. Zaten ailece evden çıkamadığımızdan dağıtıma çıkan kargocu arkadaşın bizi evde bulamaması gibi bir sorun yoktu. Amma velakin ben Sürat Kargo faktörünü hesaba katmamışım. O gün kimse gelmedi. Ertesi gün Tümsan şubesini aramaya başladım. Defalarca aramama rağmen kimse cevap vermiyordu. Ben de Sürat Kargo'nun müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirdim. Fazla uzatmayayım bu durum böyle 3 gün daha devam etti. Tümsan şubesi kesinlikle cevap vermiyor. 4. Kez aradığım müşteri hizmetleri de tamam kayıt oluşturduk inceliyoruz cevabı veriyordu. En sonunda 5. Kez müşteri hizmetlerini aradığımda “beyefendi kargonuz 23.03.2020 tarihinde adresinize getirilmiş siz evde yokmuşsunuz cevabını ” verdi.

Bu yalan beyan üzerine kargo bari geri gitmesin diye, evden çıkıp Tümsan Sürat Kargo şubesine gittim. Orada kafayı yemiş personel kargo Dagi içinde çaresizce bocalıyordu. Durumu anlattım. Abi Yetişemiyoruz. Tamam getirmişiz de bulamamışız gibi işlem yapmak zorunda kalıyoruz dedi. Telefonu bari açın dediğimde durumumuzu görüyorsun, zaten telefon da bozuk kimse yaptırmıyor cevabını verdi. coronalı günlerde internetten sipariş verirken yoğunluk olacağını tahmin etmiştim ama…Sürat Kargo'ya denk geleceğimi bilsem değil sipariş vermek bilgisayarın tuşuna bile dokunmazdım.

Cevaplar

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 2 gün önce

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler