sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Sürat Kargo Teslimat Yapılmıyor

Mustafa Mustafa1 ay önce

TF139221507 numaralı kargo Akşehir Şubeye geldi Akşehir Şube bulunduğunuz yere teslimatımız yok diyor.

Kargoyu teslim alan şube açık adres kaydederken neden göndericiye demiyor kargonuzu adrese teslim edemeyiz diye. Herhangi bir yerden alışveriş yaptığımızda inşallah Sürat Kargo ile göndermezler diye dua etmek zorunda kalıyoruz.

Ya bulunduğumuz Mahalleyi dağıtım alanı içine alın ya da çıkıştaki şubeleriniz göndericileri uyarsın oraya dağıtım yok diye.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Mustafa 1 ay önce

Çözüm bulmayı geçtim arayıp soran bile olmadı. Bunu kendilerine taktik edinmişler. İlgili bir firmaymış havası yaratmaya çalışıyorlar. Bir de bana teşekkür etmesinler, sanki müşterilerin güvenini kazanmış bir firmaymış gibi algı yönetimi yapmasınlar. Onlara güvendiğim falan yok. Çözüm üretemeyeceklerine de adım gibi eminim. Çünkü benim gördüğüm kadarıyla genel merkezin sahada hakimiyeti yok.

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 1 ay önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler