17 Ağustos 2015

Sürat Kargo Teslimat Sorunsalı

Arkadaşlar, Sürat Kargo diye bir kargo firması var. Gelen kargoları beş günden önce teslim etmiyor. Defalarca ariyorsunuz öyle getiriyorlar. Yine maalesef netten aldığım ürün büyük bir talihsizlik sonucu bu firma ile gönderilmiş. Yine getirmediler.


Kargom 14.05.2015 saat 08:43' te şubeye inmiş ama bir türlü dağıtıma çıkmıyor. Genel müdürlüklerine saatlerce aradıktan sonra ulaştım. Şikayetimi bildirdim, size hemen geri dönülecek dediler ama halen arayan yok. Son derece lakayt, sorumsuz, ciddiyetsiz, insanları dikkate almayan bu firmayı kısaca araştırdım. Bir ben değil binlerce kişi aynı dertten şikayet ediyor. Adını hak etmeyen bir firma, sürat yerine süratsiz olsa olsa uygun olurdu.

Fatih 89 Okunma

Cevaplar

  • Fatih16 Kasım 2015

    Tarafıma dönüp arayan soran olamadı tamamen göstermelik bir yanıt vermişler.

  • Sürat Kargo Temsilcisi17 Ağustos 2015

    Sayın Fatih D., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön