Sürat Kargo  Teslimat Problemi Ve İletişim Kuramama

Zehra Zehra3 gün önce

Her zamanki gibi Sürat Kargo pişmanlığı! Gerçekten insani sinir etmek gibi bir adetleri olan firma. Istisnasiz her defasında problem yaşadığım hiçbir zaman kargomun doğru düzgün teslim edilmediği firma. Her şeyleri problem. Günlerdir kargo bekliyorum sipariş takip bölümünde net şekilde ifade edilmeyen yazılar görüyorum takip yok. Surat kargo merkez numarasını arıyorum dakikalarca beklememe rağmen hiç bir şekilde muhatap bulamıyorum. Kargom hakkında son durumu öğrenmek istiyorum ve evime ulaşmasını talep ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Zehra 2 gün önce

0850 2020202 Merkezinizi arıyorum 10 dakika beklememe rağmen muhatap yok dünde bugün de. Kargom hakkında bilgi dahi alamıyorum.

profile-icon Zehra 2 gün önce

Hiçbir şekilde çözüm sağlamıyorsunuz. Herzanki gibi insani çileden çıkarırcasına umursamazliklarinizi görmekten bıktım. Bir firma bu kadar mi sorumsuz olur. Her defasında problem yaşıyorum 1 defa sorun yasamadan gelsin şu kargo ama hep problem. Hala bekliyorum kargomun ulaşmasını ve hala yok ortalıkta.

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 3 gün önce

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler