sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Sürat Kargo Teslimat Problemi

Osman Osman30 Haziran 2015 17:25

Satın aldığım ürünü Yurt dışındaki firmama göndermek için çalıştığım nakliye firmasının adresine Sürat Kargo ile İstanbul için gönderdim. Sürat Kargo ilgili nakliye firmasının farklı adresteki başka şubesine yanlış teslimatından dolayı şuan ürün başka bir ülkeye gitmiş durumda ve yetkililer bırakın ilgilenmeyi kendi hatalarının olmadığını söylüyorlar. Bir de üzerine bir ton laf işitiyorsunuz.

Yanlış bıraktıkları adresle görüştüm, Sürat Kargo'nun sürekli aynı şeyi yaptığını ve kendilerini arayarak bizzat şikayetçi olduğunu da belirtti. Yani sadece göndereni değil her kesimi mağdur durumda bırakıyor. Şu an kimse hatayı kabul etmiyor ve ürünüm resmen alınmış gibi hissediyorum.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Osman 06 Temmuz 2015 11:29

Sürat Kargo belirttiğim adrese değil başka adrese teslim etmesinden kaynaklanan hatasını kabul etmiyor ve şuan kargo kayıp. İlk defa başıma böyle bir olay geliyor. Tabi çok güvendiğimiz bir kurum olan Sürat Kargo'nun bunları yaşatıyor olması üzücü ve manidar bir durum benim için. Bu sürecin peşini bırakmayacağım. Her zeminde bu olayın takipçisi ve duyurucusu olacağım. Şuan mahkeme ve basın organlarına müracatlarım için hazırlıklarımı yapıyorum.

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 30 Haziran 2015 17:30

Sayın Osman I., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim bize ulaşın kısmından iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler