14 Ocak
#13447814

Sürat Kargo Teslimat Problemi

Sürat Kargo o kadar kötü bir firmasınız ki verilen kargolar sizin için hiçbir önemi yok Ocak 11 de verilen kargom hala Bursa'da gözüküyor her aradığımda ya ulaşım aksaklığı ya barkod okumadı şimdi de yaşadığım ile gelmiş barkod okumamış diyorsunuz bir daha sizi asla tercih etmeyeceğim. Kaç gün oldu kargom yok inşallah tez zamanda kapatılırsınız.

Kerem Kerem 364 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kerem15 Ocak

    Sürat Kargo sizden şikayetçiyim kargom nasıl kaybolabilir neymiş efendim 1000 tane kargo arasında nasıl bulacaklarmış bulacaksınız kardeşim ben size kargo parası veriyorsam bulacaksın 10 TL'demeyip inanın sizi mahmeye vereceğim berbat bir firmasın her gün de buraya yazmaya devam edeceğim.

  • Sürat Kargo Temsilcisi14 Ocak

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler