09 Ekim 2015
Yorum Yap
#3906432

Sürat Kargo Teslimat Gününe Sadık Değiller!

03.10.2015 tarihinde internet üzerinden alışveriş yaptım. Alışveriş yaptığım site Sürat Kargo ile anlaşmalıydı. Kargodan gelen bilgilendirme mesajında 08.10.2015 tarihinde teslim edecekleri yazıyordu. Fakat belirtilen tarih ve ertesi gün beklememize rağmen ürünümüzü teslim alamadık. Mersin/Mezitli şubesini aradığımızda ukala bir tavırla bizi geçiştirdiler. Bizi iki gün evde bekletmeye ne hakları var. Büyük firmaların ve internet sitelerinin bu ve bunun gibi iş ahlakına önem vermeyen kargolarla çalışırken kendi prestijlerine de zarar verdiklerini göz ardı etmemelerini ve hatta çalışmamalarını istiyorum.

Muharrem 35 Okunma

Cevaplar

  • Muharrem10 Ekim 2015

    Bütün şikayetlere aynı ya da benzer tarzda cevap vermişsiniz. Kargom bugün de gelmedi ve belirtiginiz gibi herhangi bir yetkili benimle temasa geçmedi. Sizlerin müşteri memnuniyeti anlayışınız sadece kalıplaşmış elektronik mailden ibaret olduğu düşüncesi içerisindeyim. Kargomda eşim için 10.10.2015 tarihinde özel günde giyinmesi için tasarlanmış hediye vardı. Şu an için kargonun gelip gelmemesi hiçbir önem arz etmemekte. Amacım benim gibi diğer insanların da özel günlerinin berbat olmaması, insanların evine bir kargo yüzünden 2-3 gün hapis edilmemesi ve büyük firmaların, internet satışı yapan sitelerin iş ahlakından uzak bir kargo şirketi çalışarak kendi prestijlerine zarar vermemelerini için.

  • Sürat Kargo Temsilcisi09 Ekim 2015

    Sayın MUHARREM Ç., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler