27 Eylül
#12681562

Sürat Kargo Teslimat Gecikmesi

İnternet üzerinden sipariş vermiş olduğum ürün 09 Eylül 2019 tarihinde Konya'daki firma tarafından teslim edilmek üzere kargoya verilmiş. 10 Eylül 2019 tarihinde sabah 09,34 itibariyle kargonuz teslim edilmek üzere dağıtıcıya verilmiştir şeklinde mesaj geldi aradan 3 gün geçmesine rağmen Ankara içerisinde kargo elime geçmedi.


Sürat Kargo'nun Demetevler şubesi arıyorum! Telefonla ulaşamıyorsunuz devamlı meşgul! Ankara bölge müdürü ile 12,09,2019 perşembe günü 2 kez görüştüm kargomun gün sonuna kadar teslim edileceğini belirtmesine rağmen yine teslim edilmedi. Ertesi gün Demetevler şubesini arıyorum. Telefonu açan yok. Bölge müdürü ile tekrar görüşüp Demetevler şube müdürü ile konuşmamda bana kargonun evde kimse olmadığı için teslim edilemediği şeklinde kargonun üzerine yazı yazılmış halbuki 3 gündür kargo bekleyen kişi olarak evde bulunmamam mümkün değil kaldı ki benim haricinde evde 7/24 2 ev ahalisede olmasına geldiğini iddia eden kuryeci ne bir kapı çalma! Ne bir tel. İle arama! Ne de kapıya not bırakma! Gibi hiçbir şey yok tamamen kendi üzerindeki iş yükünü hafifletmek için uydurduğu yalan Sürat Kargo kadar ciddiyetsiz, firmadan ancak bu beklenir. Evimle Sürat Kargo Demetevler şube arası 350 mt. Kaplumbağanın sırtına koysanız 3 günde gelirdi.

Ali Ali 1.762 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi27 Eylül

    Sayın ALI İLKER Ö , Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Ziyaretçi Yorumları