04 Aralık 2019
#13123990

Sürat Kargo Teslimat Eve Yapılmadı

Şanlıurfa Karaköprü şubesinde kargom 3 gün bekledi 4. gün gidip kendim aldım küçük bir parçaydı gidip alabildim peki büyük bir parça olsaydı nasıl alacaktım bunun için ayrıca nakliye parası vermek zorundaydım bir daha bu kargoyu kullanacağım zaman iki defa düşüneceğim ayrıca kargolar çok karışık halde duruyor hiçbir raf sistemi yok oradaki görevliye neden dağıtım yapmadıklarını sordum yetişemiyoruz dediler.


Ben böyle bir bahaneyi kesinlikle kabul etmem bence uyarılması gerekiyor personelin.


Ürünü N11.com'dan almıştım eğer bir daha bu kargoyla çalışırlarsa onlarla da alışveriş yapmayacağımı söyleyeceğim sonuçta aldığımız ürünü eve teslim olacak şekilde alıyoruz.

Kadir Kadir 522 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi04 Aralık 2019

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler