Sürat Kargo Teslim Edilmeyen Ürün!

Servin Servin26 Ekim 14:44

Ben hala gerçekten anlamıyorum bu firma nasıl taşımacılığa devam ediyor uc lira eksik vereceğiz diye böyle bir kargo ile nasıl çalışıyor insanlar. Kaçıncı şikayet kaçıncı olay belli değil. Dağıtıma çıkardıkları Trendyol'dan aldığım ürün teslim edilmedi. Ertesi gün kendim gittim almaya yine dağıtımda dendi eve dondum bekledim tabii ki gelmedi. Hafta sonu girdi araya pazartesi günü şubeden almaya gittim iade sureci başlattık teslim edemeyiz diyorlar şubede olmasına rağmen. 

Kuryeyi arıyorlar ben aradım kapalıydı teli diye yalan söylüyor. Çalışan arkadaşa diyorum ki buraya bire bir geldim siz beni hatırlıyor musunuz? Cevap "hayır" siz gördüğünüz halde hatırlamazken bu arkadaşlar numaradan nasıl hatırlıyor cevap yok.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 26 Ekim 14:47

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler