08 Kasım
#12928193

Sürat Kargo Teslim Edilmeyen Kargolar!

Kırıkkale Sürat Kargo'dan daha öncesinde gelen bir kargomuz sistemde sürekli dağıtımda görülmesine karşı maalesef bir türlü teslim edilmedi şubeye gittiğimizde dağıtıma hiç çıkmadığını öğrenip şubeden teslim aldık bu seferki alışverişimizde gelen kargomuz 2 gündür dağıtıma çıktı görünmesine rağmen yine teslim edilmedi. Ben bu kadar kötü bir kargo firması görmedim ayrıca kargo şubesine ulaşmakta mümkün değil çünkü telefonları arızalıymış.

Osman Osman 844 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Osman'ın Teşekkür Mesajı12 Kasım

    Kırıkkale Sürat Kargo ürünümüzü 1 hafta sonra teslim için getirdi ama biz bu nedenle ürünü teslim almadık bunu dışında Sürat Kargo merkezinden Menşure hanım arayarak şikayetimizle ilgili bilgi aldı ve yaşanan sıkıntının bir daha yaşanmaması için çalışma yapılacağını söyleyerek firma adına özürlerini iletti ben de ilgilendiği için Menşure hanıma teşekkür ederim.

  • Osman12 Kasım

    Kırıkkale Sürat Kargo ürünümüzü 1 hafta sonra getirdi bu nedenle ürünü teslim almadan geri iade ettik bunun dışında Sürat Kargo merkezden Menşure hanım arayarak şikayetimizi değerlendirip bu durumun tekrar yaşanmaması için gerekli işlemlerin yapılacağını söyleyerek yaşadığımız sıkıntı için firma adına özür diledi ben de Menşure hanıma ilgilendiği için ayrıca teşekkür ediyorum.

  • Sürat Kargo Temsilcisi08 Kasım

    Sayın OSMAN S, Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler