Sürat Kargo Teslim Edilmeyen Kargo Ve İade

Tan Tan13 Ağustos 15:02

5 Ağustos 2020 tarihinde Ankara'dan Kuşadası'na göndermiş olduğum kargo, uzak mahalle olması sebebiyle teslimatın cumartesi günleri olacağı ve özel araba ile teslimin gerçekleşeceği belirtilerek ücret olarak 49 TL ücret alındı. Bugün (13 Ağustos) tarihinde sokak ve kapı numarasına kadar verdiğim adresin bulunmadığı ve kargomun geriye iade edileceği ve üstelik 25 TL iade bedeli ödeyeceğim söylendi. Kuşadası Şubesini aradığımda telefonları sinyal bile vermiyordu.

Bilgi olarak alıcının ve kendi telefon numaramı veriyorum. Ev adresini mahalle, cadde, sokak, kapı numarasına kadar veriyorum ama kargom iade ediliyor. İade edilirken de ek ücret isteniyor. Ekte ilgili dokümanları bulabilirsiniz. Talep halinde orijinal haliyle sizinle de paylaşabilirim.

Yapmış olduğum ödemenin geriye iade edilmesini talep ediyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 13 Ağustos 15:04

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Tan 27 Ağustos 17:15  

    Sürat Kargo ile sokak/kapı no ve tel bilgileriyle gönderdik bir hafta sonra suratımıza çarpar gibi geri geldi. Paketimizi almak için bir de ekstra para talep edildi. 2 gün sonra başarıyla 15 TL daha az tutara başka bir kargo firması teslim etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler