Sürat Kargo Teslim Edilmeyen Kargo Hakkında

Orhan Orhan4 gün önce

78141118462744 numaralı sipariş 11 Mayıs tarihinden itibaren hala teslim edilmedi. Arıyorum telefon açılmıyor bu ne vurdum duymazlık şubeye gidiyorum. Kargo dağıtımda şubeye de gelemez diyor telefon numarasını alıyorum kuryenin durumu izah ediyorum. Hala çarşıdayım yetiştirebilirsem geleyim diyor dalga geçer gibi ne yapmak istiyorsunuz anlamıyorum yaptığınız yapacağınız in yazıklar olsun ya.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Orhan 4 gün önce

Bırakın bu üzgünüm ayaklarını telefonlarıma cevap verme tenezzülünde bile bulunulmuyor geciken kargo hakkında bilgi verilse eyvallah deriz hadi 1 2 gün daha bekleriz lakin vurdumduymaz tavır sergiliyorsunuz hala kargoyu getirmiyorsunuz yazıklar olsun başka da bir şey demiyorum bu saatten sonra Sürat Kargo ile ne kargo alırım ne gönderirim.

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 4 gün önce

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler