14 Ocak
Yorum Yap
#11445478

Sürat Kargo Teslim Edilmeyen Kargo!

08.01.2019 Tarihinde kargoya verilen 25106607295892 takip numaralı kargom 14.01.2019 tarihi olmasına rağmen teslim edilmedi. Süreli bir evrak olduğu için cezai yaptırıma maruz kaldım. Ayrıca şubelere telefon ile ulaşamadım ve kargomun da nerede olduğunu bilmiyorum. Yetersiz imkanlarıyla önemli bir sektörde bu şekilde işlem yapıyorlar ve insanları mağdur ediyorlar. İsmi ile çok tezat bir kuruluş.

Özcan Özcan 241 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Özcan17 Ocak

  Kesinlikle teşekkür etmeyeceğim. Normalde 1 gün içerisinde teslim edilen bir kargo için 7 gün bekledim. Şikayetimi yazdıktan sonra bile 2 gün sonra geldi. Yurtiçi ve Aras Kargo'ya verseydik 1 günde elimdeydi. Niçin Sürat Kargo ismini kullandığınızı şimdi daha iyi anladım. İhtiyacınız ulan hızı ve hizmetinizde eksik olanı belirtmeye çalışıyorsunuz. Ayrıca kargomda kimlik kontrolü yapılmadan, direk bana teslim edilmedi.

 • Sürat Kargo Temsilcisi17 Ocak

  Merhaba, kargonuzun teslimatı sağlanmıştır. İyi günler dileriz.

 • Özcan14 Ocak

  Öncelikle kargom hala tarafıma ulaştırılmadı. Söz konusu kargonun uzun süredir tarafıma ulaşmaması nedeniyle süreli işlemimi yapamadım. Bu nedenle maddi kayıp yaşadım.

 • Sürat Kargo Temsilcisi14 Ocak

  Sayın Özcan Ç, Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Ziyaretçi Yorumları