30 Haziran 2014

Sürat Kargo Teslim Edilmeyen Kargo!

27.06.2014 tarihi sabahı Sürat Kargo İzmir Üçyol şubesine ulaşan kargom hala teslim edilmemiştir. İlk gün sonunda kargo devir yazmışlardı. İkinci gün (28.06.2014) 14:15 civarında şubeyi aradığımda bir saate kadar elimde olacağını söylediler. 16:30 ve 17:15 civarlarındaki aramalarımda telefona cevap vermediler.

17:55 civarında kargo takipte ''iade edilecek'' yazısı vardı. Aradaki zamanlarda çağrı merkezlerine ulaşmaya çalıştım ancak o da mümkün olmadı. Reklamlarında Kenan Sofuoğlu'nu geçtiklerini söylüyorlar ama maalesef gerçek böyle değil.

Yarım saatlik yere ulaşamıyorlar.

Göktuğ 220 Okunma

Cevaplar

  • Göktuğ30 Haziran 2014

    Sürat Kargo firma yetkilisi tekrar bana ulaştı, şikayetimin değerlendirileceğini söyledi. İlgilerine teşekkür ederim.

  • Göktuğ30 Haziran 2014

    Kargo 4 günden sonra nihayet elime geçti. Geciken kargoda herhangi bir sorun olup olmadığına bakmak istedim. Getiren kargo görevlisi açmanın firma tarafından yasaklandığını ve herhangi bir sorunda tutanak tutulmasının firma tarafından yasaklandığını söyledi.Açmakta ısrar edersem kargoyu geri götüreceğini söyledi. Sinirlerimi daha fazla bozmamak için kargoyu aldım. Eğer bu Sürat Kargonun politikasıysa bir daha bu şirketle çalışmayacağım.

  • Sürat Kargo Temsilcisi30 Haziran 2014

    Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla ulaşamadığımız müşterimize mail ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön