Sürat Kargo Teslim Edilmeden İade Edilen Ürün

Ece Ece3 gün önce

Kargom ben evde olmama rağmen iade edilmiş gözüküyor. Telefon ile sizin müşteri temsilcinize yoğunluktan bağlanamadım. İnternet sitenizden de yazdım geri dönüş olmadı maalesef. En sonunda İzmir Çiğli şubenize ulaşabildim, onlar da tekrar gönderim yapamayacaklarını söylediler. Evden dışarı da çıkamıyorum. Ayrıca Kargonun dün geldiğini söylediler ama ben bütün gün evdeydim hiç kimse gelmedi. Lütfen eğer olabiliyorsa tekrar gönderim yapabilirseniz sevinirim. Gönderim yapan arkadaşlarınız geldiklerinde arayabilirlerse onlar da biz de mağdur olmamış oluruz.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Ece 2 gün önce

Hala herhangi bir geri dönüş alamadım. Sadece otomatik mesaj gönderiliyor. Bu sıra içinde bulunduğumuz durumlardan ötürü yoğunluğunuzu anlayışla karşılayabiliriz ancak Sürat Kargo'da bu tarz çok fazla şikayet var. Bir daha kargo süratse bir kez daha düşüneceğim.

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 3 gün önce

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler